Justyna fotograf Olsztyn

O mnie

fotografka olsztyn
studio fotograficzne w olsztynie

Jesteście na mojej stronie, czytacie o mnie
Super, połowa sukcesu

Ktoś ostatnio na sesji powiedział mi „spodziewałem się, że Pani inaczej wygląda”, a więc aby nie było, wyglądam tak jak na zdjęciu.
Nie napiszę, że fotografia to moją pasja. Chociaż całkiem niedawno było tu tak napisane. Czy nią nie jest ? Jest. Tylko chyba to oczywiste, a ja swoich rozmówców traktuje poważnie. Cieszy mnie, że z zainteresowania uczyniłam swój zawód, że mogę chodzić do pracy z przyjemnością. Cieszy mnie, że pracuję z dziećmi oraz parami ślubnymi, cieszy mnie, że mogę poprzez zdjęcia pokazać to co chcę. To naprawdę ważne. Fajnie, że tu zajrzeliście.

Chciałabym Wam nas przedstawić.

Bo widzicie, pracujemy we dwie. W zespole (dwuosobowym) jest ze mną Maja. Moją Maja. Tak już mogę ją nazwać. Jak to się zaczęło, że pracujemy razem, że nocą nie obgryzam paznokci z nerwów, że ukradnie mi wiedze i ucieknie w siną dal ? Powiedziano mi, że mam zakończyć pracę dźwigacza ciężkiego sprzętu albo poszukać kogoś kto mi pomorze. I tak zrodziła się idea asystentki. Czy się bałam ? Oczywiście, że tak, że ukradnie wiedzę, że pójdzie na swoje, że podkradnie klientów Na szczęście zaufałam i trafiłam w swoim żywocie na fantastyczną osobę. Pracujemy ze sobą już trzeci rok i kochamy się jak siostry. Zaufałam, byłam szczera i zamknęłam oczy na to co będzie się działo. I udało się, w tym całym naszym czasem nieznośnym świecie, hejcie, udało mi się trafić na ludzi którzy to docenili i umieli dać też coś od siebie. To naprawdę fajna sprawa. Spotkacie nas razem jako ekipę ślubną. Tu możecie zobaczyć nasze prace.  Poza ślubami dzielimy się pięknie - ja robię swoje ukochane maluszki, Maja odnalazła się w sesjach kobiecych.

Gdzie i jak pracuję ?

Moje studio znajdziecie w Olsztynie na Jarotach.  Jest to mieszkanie zaadoptowane na potrzeby studia fotograficznego. Mam tu zgromadzone wszelkie skarby, dodatki, akcesoria, tła do sesji. Znajdziecie tu profesjonalne oświetlenie, ale i wielkie okna które pozwalają wykonać zdjęcia przy świetle zastanym. Studio jest przystosowane dla najmłodszych, jest przewijak miejsce gdzie można nakarmić maluszka. Sporo też dodatków dla starszaków, jednak kiedy tylko pogoda nam pozwala wykonuje sesję w plenerze. Pracuje na sprzęcie firmy Nikon. Moja praca to nie tylko wykonanie sesji zdjęciowej. Gotowe zdjęcia, które ode mnie dostajecie są poddane profesjonalnej obróbce, której poświęcam sporo czasu, pracy i szkoleń.

Poniżej przedstawiam Wam zdjęcia mojego studia. Zapraszam – odwiedźcie mnie

 

Zapraszamy do naszego studia fotograficznego.

Zatrzymaj niezapomniane chwile razem z nami
w najlepszym wydaniu

Profesjonalny fotograf w Olsztynie, sesje ślubne i sesje fotograficzne dla dzieci.