Sesje dziecięce, rodzinne

Swoją przygodę z fotografią dziecięcą rozpoczęłam od kiedy zostałam mamą. Jak większość kobiet rozpoczynających swoją drogę fotografa dziecięcego biegałam za moim synem z aparatem. Czy jest to moja pasja ?  😉 Mam wiele pasji ale fotografię udało mi się przekuć w pracę zawodową. To z tego niezmiernie się cieszę, że mogę pozwolić sobie na komfort łączenia pracy z przyjemnością.  Fotografia dziecięca to mój ulubiony rodzaj fotografii i najukochańsi modele

Zapraszam ciepło na sesje dziecięce oraz rodzinne. Sesja odbywa się u mnie w studio, w plenerze lub u Was w domu.
Do Państwa dyspozycji są wszystkie moje “skarby” które zgromadziłam w czasie pracy z dziećmi. Mówię oczywiście o ubrankach, tłach, opaskach, owijkach i wielu wielu innych.
Jestem jednak zdania, że najważniejszy jest model na zdjęciu.

Jak pracuje z dziećmi ? Odpowiedź jest prosta. Dzieci traktuje jak dorosłych, rozmawiam z nimi, słucham co do mnie mówią, rozbawiam, zagaduje. Wysłuchuje historii co Mikołaj przyniesie w prezencie, jak im się podoba w przedszkolu i jak bardzo lubią czekoladę 🙂 Traktuje dzieci  z szacunkiem dlatego często nazywam ich swoimi „klientami” 😉 Nie wszystkie dzieci muszą uśmiechać się na zdjęciach, czasem dostrzegam ich charakter, nastrój i daję czas aby się ze mą oswoiły.

Na sesje dziecięce zapraszam maluszki od 3 miesiąca życia, rodzeństwa i oczywiście rodziców do wykonania zdjęcia rodzinnego.

Warto odezwać się do mnie przed rezerwacją terminu, mogę doradzić jakich przygotować się na sesję, jak dobrać ubrania.