KILKA SŁÓW

O MNIE

O Mnie

Jesteście na mojej stronie, Czytacie o mnie
Super, połowa sukcesu

Ktoś ostatnio na sesji powiedział mi „spodziewałem się, że Pani inaczej wygląda”, a więc aby nie było, wyglądam tak jak na zdjęciu.
Nie napiszę, że fotografia to moją pasja. Chociaż całkiem niedawno było tu tak napisane. Czy nią nie jest ? Jest. Tylko chyba to oczywiste, a ja swoich rozmówców traktuje poważnie. Cieszy mnie, że z zainteresowania uczyniłam swój zawód, że mogę chodzić do pracy z przyjemnością. Cieszy mnie, że pracuję z dziećmi oraz parami ślubnymi, cieszy mnie, że mogę poprzez zdjęcia pokazać to co chcę. To naprawdę ważne. Fajnie, że tu zajrzeliście.

Gdzie i jak pracuję ?

Moje studio znajdziecie na Bartążku, bardzo blisko Olsztyna   Jest to wolno stojące studio z własnym miejscem na plener.  To naprawdę bardzo wygodne dla Was i dla mnie. Zaraz za płotem roztaczają się piękne pola, łąki i lasy. Przed  studiem przewidziane jest miejsce na zdjęci. W studio  mam zgromadzone wszelkie skarby, dodatki, akcesoria, tła do sesji. Znajdziecie tu profesjonalne oświetlenie, ale i wielkie okna które pozwalają wykonać zdjęcia przy świetle zastanym. Studio jest przystosowane dla najmłodszych, jest miejsce gdzie można nakarmić maluszka. Sporo też dodatków dla starszaków, jednak kiedy tylko pogoda nam pozwala wykonuje sesję w plenerze. Pracuje na sprzęcie firmy Nikon. Moja praca to nie tylko wykonanie sesji zdjęciowej. Gotowe zdjęcia, które ode mnie dostajecie są poddane profesjonalnej obróbce, której poświęcam sporo czasu, pracy i szkoleń.

TOP