KILKA SŁÓW

O MNIE

O Mnie

Jesteście na mojej stronie, Czytacie o mnie
Super, połowa sukcesu

Ktoś ostatnio na sesji powiedział mi „spodziewałem się, że Pani inaczej wygląda”, a więc aby nie było, wyglądam tak jak na zdjęciu.
Nie napiszę, że fotografia to moją pasja. Chociaż całkiem niedawno było tu tak napisane. Czy nią nie jest ? Jest. Tylko chyba to oczywiste, a ja swoich rozmówców traktuje poważnie. Cieszy mnie, że z zainteresowania uczyniłam swój zawód, że mogę chodzić do pracy z przyjemnością. Cieszy mnie, że pracuję z dziećmi oraz parami ślubnymi, cieszy mnie, że mogę poprzez zdjęcia pokazać to co chcę. To naprawdę ważne. Fajnie, że tu zajrzeliście.

Gdzie i jak pracuję ?

Moje studio znajdziecie na Bartążku, bardzo blisko Olsztyna   Jest to wolno stojące studio z własnym miejscem na plener.  To naprawdę bardzo wygodne dla Was i dla mnie. Zaraz za płotem roztaczają się piękne pola, łąki i lasy. Przed  studiem przewidziane jest miejsce na zdjęcia a ostatnio stanęła tam przepiękna szklarnia – oranżeria idealna na plenerowe kadry niezleżenie od pogody. To spora budowla 😉 mój dodatkowy plan zdjęciowy, gdzie pracuje w zgodzie z duchem otaczającego ją krajobrazu. Dostosowuje się do pór roku. Znajdziecie tu zawsze stylizacje pełną pięknych, oryginalnych dodatków.  W studio stawiam na minimalizm, pracuje w czerni oraz bieli.  Uwielbiam kadry proste i czyste. Moc dodatków znajdziecie w szklarni a klasykę w studio. Posiadam profesjonalne oświetlenie, ale i wielkie okna które pozwalają wykonać zdjęcia przy świetle zastanym. Studio jest przystosowane dla najmłodszych, jest miejsce gdzie można nakarmić maluszka. Szklarnia znajduje się parę kroków od studia, bez problemu można  skorzystać z toalety czy dać chwilę wytchnienia dla dzieci w czasie sesji. Koło studia znajduje się  duży parking.

Pracuje na sprzęcie firmy Nikon. Moja praca to nie tylko wykonanie sesji zdjęciowej. Gotowe zdjęcia, które ode mnie dostajecie są poddane profesjonalnej obróbce, której poświęcam sporo czasu, pracy i szkoleń.

TOP