Warsztaty

warsztaty fotograficzne

Zapraszam na warsztaty z zakresu fotografii
dziecięcej, noworodkowej, ślubnej oraz obróbki

Jako fotograf sama szkoliłam się wielokrotnie. Czasem warsztaty były owocne czasem mniej. Mając już doświadczenie w tej kwestii zadecydowałam, że sama również wprowadzę warsztaty do swojej oferty.

Szukasz swojej drogi w fotografii, chcesz podszkolić warsztat?

Obecnie proponuje warsztaty indywidualne w rożnych zakresach. Możemy się spotkać porozmawiać o marketingu, prowadzeniu działalności, o rożnych zagadnieniach związanych z fotografią. Każdy dział traktuje jako oddzielny blok tematyczny. Zagadnienia z których prowadzę warsztaty to fotografia dziecięca, noworodkowa, ślubna, marketing oraz obróbka. W czasie warsztatów omawiana jest część teoretyczna, przygotowania się do sesji, zakupu proposów, rozmowy z rodzicami, formalna część – czyli umowa, wysłanie zdjęć do wyboru. W czasie spotkania jest również część praktyczna – bierzecie udział w pełnowartościowej sesji fotograficznej. Pokazuje jak pracuje z dzieckiem, jak układam noworodka, przy jakim świetle pracuje.

Warsztaty z fotografii ślubnej

są formą warsztatów typowo praktycznych. Zabieram Was ze sobą na całość zlecenia ślubnego. Możecie zobaczyć jak pracujemy, na jakim sprzęcie, jakie ważne momenty trzeba uwiecznić. Możecie przy okazji wzbogacić swoje portfolio ślubne.

Szczegółowy program oraz cennik warsztatów przedstawiam indywidualnie.

Warsztaty są przeznaczone dla osób zamieszkujących powyżej 100 km. Od Olsztyna
Zapraszam

TOP